ЛАСКАВО ПРОШУ
на мій сайт
© ihorweb@ukr.net
Головна | Програми | Програмування | Айкідо | Гриоріанський vs юліанський календар | Додатковий заробіток | Тимошенко vs Ющенко | Вибори на Тернопіллі 2009 | Детальна карта-план Тернополя | На форум | Нічого доброго ;-) | Розваги: mp3 avi | Свято
Програми > укр рус eng
Найновіші програми виставлено 18 квітня 2007


  NetFileAdmin v2

Це програма для адміністраторів комп'ютерних класів і подібних людей, яким доводиться копіювати-знищувати файли-папки за одинаковими маршрутами на багатьох комп'ютерах. Програма зробить за Вас цю роботу. Не потрібно лізти на кожну машину окремо. Це допрацьована версія. Вона використовує DLL функцію SHFileOperation. Ніяких пакетних файлів, ніяких команд DOS!

Розмір: 16 KB.

скрін-шот вікна програми   скачати NetFileAdmin_v2.exe
  AlarmClock

Комп'ютерний будильник. Будильник він і в Африці будильник... Що тут пояснювати?.. Дзвонить (запам'ятовує 1000 дзвінків одночасно); може бити гонг (зозулька кукає) кожної 1, 5, 10, 15, 20, 30, 60 хвилини в годині; салютує, якщо в "довіднику подій" (dovidnyk.txt - вільний для редагування файл) є повідомлення для дати запуску програми. Це коротко. Будильнику присвячена окрема сторіночка: детально про будильник.

Розмір архіву: 51.9 KB.

скрін-шот української версії
скачати AlarmClock_ukr.rar
  DesktopJoke

Програма-прикол. Імітує блокування компа (Ctrl+Alt+Del - Блокировка), тільки для російськомовних версій Віндовс (2000, 2003). Досвідчений адмін зразу помітить підвох, але приколотися над товаришем-адміністратором можна. Використати програму з "нехорошою" метою навряд чи вдасться: зразу після натиснення на ОК, програма виводить результат у Блокноті.

Розмір: 48 KB.

скрін-шот
скачати DesktopJoke.exe
  Troll (повна(!) демо версія)

Прикольна цяцька. Внизу екрана - поселення, яке захищає мужній Троль (лисий богатир, що бігає на одній лінії вздовж екрану). У верхній частині екрану - палац, з якого вилазить всяка нечисть і біжить прямо на Троля, і над яким літають дракони. Ваше завдання відбивати вогняні кулі драконів так, щоб вони падали на замок і руйнували його. Хто кого раніше зруйнує - той і виграв. Багато зон з різними тварюками і бонусами, що падають з неба...

Це демо-версія, але не переживайте, я знаю як її зіграти повністю. Так само як і SpaceTaxi. Шукайте нижче.

Розмір інсталяшки: 10.9 MB.

скрін-шот
скачати TrollSetup.exe
  Word Book Pages Counter

Ваш документ набраний в форматі А4 має 8 сторінок, а роздрукувати його потрібно у вигляді брошури: на першому листку з лицьового боку дві сторіночки - 8 і 1, зі зворотнього боку - 2 і 7, на другому листку з лицьової сторони - 6 і 3, зі зворотньої сторони - 4 і 5. А якщо сторінок багато? Запропонована програма обчислює номери сторінок брошури для лицьової і зворотньої сторони листків, виводить їх у едіт-боксі, звідки їх можна скопіювати і вставити вже у вікні прінтера при друці. Пам'ятайте, що при цьому треба буде вибирати формат друку "2 сторінки на одній".

Розмір: 35 KB.

скрін-шот
скачати wordbpc_ukr.exe
  CheboMan (повна(!) демо версія)

Аркадна гра: управляєш ціплятком зі шкаралупкою від яйця на голові (недавно вилупилось :-D), проходячи мальовничі ігрові зони з "поганими" тваринками і "хорошими" фруктами і діамантами...
Як цю гру пройти повністю, незважаючи на те, що вона планувалася розробниками як демо-версія, детально описано в описі SpaceTaxi2 (див нижче).

Розмір інсталяшки: 5,9 МB.

скрін-шот (185 KB)
скачати
  Space Taxi 2 (повна(!) демо версія)

Гра: припарковуєш на площадках кожної ігрової зони літаюче таксі, перевозиш пасажирів, заробляєш гроші...
Мені дуже сподобалася, але 60 хвилин пройшло - і вискакує вікно (назвемо його "Вікно60"), мовляв, хоч грати далі - купляй (при цьому вікно власне гри блокується)! Але нас голими руками не візьмеш :-P . Читайте уважно: якщо спробувати закрити це "Вікно60", то з'являється ще один меседж-бокс типу "А точно хочете закрити чи може передумали..." Тепер УВАГА! ні на "Да" ні на "Нет" не тикаємо, а на панелі задач (полосочка, де є кнопка Пуск) вибираємо кнопочку власне гри (або просто Alt+Tab) і - о чудо!!! далі можна грати скільки душа забажає - жодних обмежень! А головне, що ніхто цієї гри не хакав: ми законно скачали демо-версію, а вона виявилася повною версією - лапухнули розробники, недопрацювали. А нам тіки добре... Насолоджуйтесь таксі, а я пошукаю "демо" версії інших подібних ігор.

Розмір інсталяшки: 23,3 МB.

скрін-шот (236 KB)
скачати001 (9,5 MB) скачати002 (9,5 MB) скачати003 (4 MB) скачати_crc (56 bytes) - після скачування всі файли треба з'єднати з допомогою Windows Commander.
  ST. VALENTINE'S DAY (з текстом всередині)

Розважальна програма-привітання на робочий стіл - гірлянда у формі серця (з текстом всередині). Детальна інформація про програму ТУТ.

Розмір: 55 808 байт.

скачати
  ST. VALENTINE'S DAY (без тексту)

Розважальна програма-привітання на робочий стіл - гірлянда у формі серця (без тексту всередині). Детальна інформація про програму ТУТ.

Розмір: 51 200 байт.

скачати
  NET-FILE-ADMIN v1

Це програма для адміністраторів комп'ютерних класів і подібних людей, яким доводиться копіювати-створювати-знищувати файли-папки за одинаковими маршрутами на багатьох комп'ютерах. Програма створює пакетний (bat) файл, який зробить за Вас цю роботу. Не потрібно лізти на кожну машину окремо. Програма використовує команди RD, MD, DEL, XCOPY. Це Win32 програма, а не програма для DOS(!), просто вона створює пакетні файли.

Розмір: 12 800 байт.

Увага! net-file-admin v1 має один суттєвий недолік: вона може не працювати з іменами-маршрутами, в яких є національні або спец символи (ї, і, є, ъ, ы, э тощо). Вона точно не працює з українською буквою "і", але може не працювати і з іншими буквами. Буде друга версія...

скрін-шот вікна програми   ця версія більше не росповсюджується, є нова (див. вище)
  Hard Drive Informator

Є така програма DISKID32.EXE (45 056 байт), а ото її опис: "06/11/2000 Lynn McGuire written with many contributions from others, IDE drives only under Windows NT/2K and 9X, maybe SCSI drives later". Її я і використав (втулив всередину своєї програми). Та програма виводила результат (інформацію про вінт: кількість головок, к-сть байт на сектор тощо) у командному вікні CMD, а представлена тут моя програма з тієї всієї інформації вибирає лише назву вінта і унікальний серійний номер і записує це все в текстовий файл hardinfo.dat. Отриману таким чином інформацію можна використовувати для прив'язки супер-пупер програм до вінта, для захисту від несанкціонованого використання ПЗ.

Розмір: 49 152 байт.

скачати

При копіюванні матеріалів прохання посилатися на цей сайт

Google


    Rambler's Top100  
Сайт создан в системе uCoz