ЛАСКАВО ПРОШУ
на мій сайт
© ihorweb@ukr.net
Головна | Програми | Програмування | Айкідо | Гриоріанський vs юліанський календар | Додатковий заробіток | Тимошенко vs Ющенко | Вибори на Тернопіллі 2009 | Детальна карта-план Тернополя | На форум | Нічого доброго ;-) | Розваги: mp3 avi | Свято
Додатковий заробіток > укр рус
Легкий спосіб заробити додаткові грошіМІНЯЄМО ВЗУТТЯ ... на гроші. Це я так... Не звертайте уваги... Просто на базарі почув, прикольно звучить :-)

А тепер ПО СУТІ: гроші! Дармові гроші!!! Додатковий заробіток! Заробити в інтернеті легко! - це я приколююсь. Ну тепер точно по суті (гоп - і закрили вікно, не дочитали... облом, нє?..) Ну все - по суті:

Сторінка присвячена пропаганді кредитних спілок як таких. В кредит жити нікому не бажаю, і сам поки не живу, хоча грошей завжди не вистачає. Це не реклама конкретної кредитної спілки, мовляв під захмарно високі відсотки і тілки в нас ваші гроші зберігатимуться найнадійніше... Ні. Я не є постійним членом жодної кредитної спілки, а тим більше засновником теж не є. А нашо вона мені треба та пропаганда? Сам не знаю... Зробив пародію на сайт і викладаю тут все, шо хочу :-) Взагалі-то мені дуже не сподобалося обслуговування дуже розхваленого банку українського, дуже великого, одного з кращих (які ж тоді гірші :-/ - страшно уявляти...). Вкрали в мене з картки 11 гривень, тиждень розбиралися нашо так багато вкрали (аж 11 грн!), і дійшли до висновку, шо хотіли та й вкрали, яка мені там різниця... наш банк, шо хочемо, то робимо. Це скоріше зі злоби на банки я це все тут пишу (на один банк злий, а всім дістанеться, хай знають широту руської душі). Десь тоді я взнав, що є кредитні спілки - організації з нульовою довірою і сумнівним капіталом. А чи так це насправді?.. Я вже перевіряю на власній шкурі: вклав гроші на депозит в одну з численних кредитних спілок (не скажу в яку, щоб шановний читач не подумав, що це чергова агітація). Про все по порядку.

Можливо читач не знає, що таке кредитна спілка (КС)... Перше, що хочеться ляпнути, що КС - це майже банк. Саме з банками кредитні спілки доводиться порівнювати частіше за все, бо що таке банк не треба пояснювати (хоча в Україні кредитні спілки були більш поширеними в старі часи, ніж якісь незрозумілі банки). Крім того, будь-яка КС є основним конкурентом банкам у сфері депозитування/кредитування. Отже, КС - це майже банк, в який одні люди вкладають гроші на депозит (наприклад, під 18% річних), а інші беруть з цих грошей кредити (скажімо, під 2% місячних - 24% річних). Різниця у відсотках (6%) є зарплатою працівників спілки. Власне це все, чим КС схожа на банк і взагалі - це все, чим і є кредитна спілка (за деякими рідкісними вийнятками). Банк займається різними іншими справами (крім того, що обкрадає картки на дуже великі суми - 11 грн за рік), наприклад, спекулює на ринку валют, і, напевно, ще щось робить. Може, надійно зберігає наші вклади, бо належить до учасників Фонду гарантування вкладів - 50 штук вертають якщо банк лопне. А от кредитні спілки такого фонду гарантування не мають. То чого я за них ратую? Пояснюю популярно: зі злоби! - це жарт :-)

Банк засновується власниками (можливо навіть одним). Отримані прибутки повністю розподіляються між цими власниками. Тобто, невелика купка людей отримує внаслідок діяльності банку величенький дохід (зараз - це сотні мільйонів гривень на рік). А кредитна спілка - це (законом визначено) НЕПРИБУТКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ! Вдумайтеся у ці слова. Тільки цей факт вже заставляє ненавидіти банки, бо вони в суму відсотків по кредиту вкладають прибуток власника (який він потім тратить на яхти, снігурочки на Новий Рік і таке інше), від чого вартість кредитів зростає. А КС працює не заради прибутку, а заради людей, яким треба гроші. Більше того: ця неприбуткова організація засновується (це теж визначено законом) не менше як п'ятдесятьма(!!!) засновниками, і всі засновники разом із наступними людьми, які стали членами КС, мають одинакові права на керівництво спілкою, не залежно від суми депозитного вкладу в неї. Всі рішення приймаються зборами (як і в акціонерних товариствах), але на цих зборах немає людини, яка скупила (незаконно в тому числі) 50% + 1 акцію і диктує іншим свою волю. На зборах КС кожен член КС має один голос незалежно ні від чого. А ще в КС можна почитати її статут, коли ти стаєш членом КС. А статут банку почитати можна? хто знає?.. Кредит в КС отримати легше, ніж в банку, в банку примхливі дуже банкіри сидять, "по мєлочі" не зариваються. Тому кредити КС - це передусім споживчий кредит (дрібний): на пилосос, пральну машину, телевізор...


Це майже все, що треба знати, щоб зацікавитися кредитними спілками. Але я не можу не додати ще пару слів: гроші! Дармові гроші! Реальний халявний заробіток!!! :-) Справа в тому, що кредитні спілки пропонують більші відсотки по депозитах, ніж банки. Пов'язано це передусім з тим, що банки тратяться на різні банківські потреби, які пересічним людям взагаліто і не потрібні ці потреби, але врезультаті саме люди платять за ці банківські потреби малими відсотками по депозитах (14% при інфляції 16%), а решта відсотків, які можна було би платити клієнтам, іде на прибуток власників банку, про що я вже тут писав. Ще люди розплачуються в банках великими кредитами. А банки ще й приховують реальні ставки по кредитах, намагаються обдурити клієнта, мол 2+2=3 (чи як там в популярній рекламі). Та й таки обдурюють, що аж НацБанк України мусів заборонити банкам приховувати реальні ставки! А до того от можна було 16 років народ дурити... А от кредитну спілку за неправдиві % по кредитах запроста можуть позбавити ліцензії... Я не знаю точно, але офіційні представники кредитних спілок постійно вказують на цю несправедливість по відношенню до кредитних спілок в порівнянні з банками. Тому великі ставки по депозитах в кредитних спілках - абсолютно оправдана звичайна справа, а те, шо відсотки по кредитах можуть здатися величенькими, то хто мав справу з кредитом в банку, той знає, що 2+2 дорівнює не 3, як написано в банківській рекламі, а =5, а то і 6.

Щодо мінусів КС, то вони, безумовно, є. Хоча б той же Фонд гарантування вкладів, якого немає. Хоча зараз ідуть розмови, що кредитні спілки будуть створювати такий фонд. Фінансовий ризик що в КС, що в банку абсолютно одинаковий. І банки лопаються! І ще й як лопаються. Також я тут писав, що кредитна спілка згідно закону, тра-ля-ля, в кредитних спілках тільки все по закону, тру-ля-ля... А читач тіки посміхнувся, мовляв, які в дупі закони, хіба вони дотримуються? Напевно не всіма і не завжди. Але чи є гарантія, що банком ці закони будуть дотримуватися? Ніякої гарантії! І в КС, і в банку керівництво може виявитися як у відомій Еліті-Центр (чи то Еліт-Центрі)... Тут, як каже народна мудрість, вовків боятися - в лісі з дівчиною не гуляти... Отже єдиний суттєвий недолік кредитних спілок, як на мене - це відсутність гарантування повернення вкладів (покищо!).


І ВИСНОВОК: гроші! Легкі гроші! Стань мільйонером за один день! :-) Ну а де вже легші гроші, як не в кредитній спілці з її великими відсотками (більшими ніж в банку на 4-10%). Хочете - вірте, хочете - ні, а я вже вклав під 24%, як вдасться вернути свої гроші назад, то я тебе, шановний читачу, порадую цією подією :-)
Радую подією: з одної кредитної вже віддали все до копієчки, вже вклав в іншу :)

ЯК ПОКАЗАЛА С В І Т О В А КРИЗА, ІСТИННЕ БАГАТСТВО - ЦЕ КВАРТИРА, МАШИНА, ТЕЛЕВІЗОР, А НЕ РІЗНОКОЛЬОРОВІ ГРОШІ-ФАНТІКИ :-(

PS: від релігієзнавця якось почув, що в Біблії написано, що давати гроші під відсотки - пряма дорога в пекло :-(
Всі там будемо...

При копіюванні матеріалів прохання посилатися на цей сайт

Google


    Rambler's Top100  
Сайт создан в системе uCoz